Březnice - Zjednodušená verze stránek nejen pro seniory

Nastavení velikosti písma
+

Myslivci uklízí Česko

Myslivecký spolek Kříby Bohuslavice - Březnice, z.s. se dne 13.09.2020 zapojil do celorepublikové akce “Myslivci uklízí Česko”. V 8:00 hod. se členové MS a dobrovolníci sešli na myslivecké chatě. Zde po uvítání a oficiálním zahájení předsedou spolku vyrazilo všech 26 účastníků na předem stanovené trasy. Každý z nich obdržel rukavice a pytle na odpadky. Předmětem úklidu byly obě obce, které leží v honitbě MS.
Aby byl úklid co nejvíce efektivní, vytvořily se skupinky po 4 lidech a každé z nich byl přidělen úsek v rozsahu cca 2-3 km, přičemž bylo uklizeno přibližně 13 km okolo komunikací, lesních a účelových cest. Předmětem úklidu byl veškerý možný odpad. Sbírali jsme plastové a kovové obaly od nápojů, pneumatiky, stavební odpad, kabely a mnoho dalšího. Celkem byly posbírány téměř 3 traktorové vlečky, které byly poté ve spolupráci s oběma obcemi odvezeny do sběrných dvorů, kde se odpad vytřídil.
Po zdárném zvládnutí všech úseků se účastníci sešli v poledních hodinách na myslivecké chatě, kde předseda MS poděkoval za perfektně odvedenou práci a zároveň si povzdechl nad neochotou občanů vyvážet odpad do sběrných dvorů, které mají obce pro tyto účely zřízeny.

Datum vložení: 13. 9. 2020 16:33
Datum poslední aktualizace: 14. 9. 2020 16:34
Autor: Správce Webu